logo

Brak produktów w koszyku.

logo

Facebook

Facebook jest to serwis społecznościowy stworzony przez Marka Zuckerberga. Skupia on miliardy ludzi i z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Użytkownicy mogą dzielić się z innymi użytkownikami ważnymi wydarzeniami z ich życia, wklejając zdjęcia oraz opisy do postu. Z dnia na dzień powstaje coraz więcej grup tematycznych, do których zapisuje się mnóstwo użytkowników jak np. ”szukam pracy” czy „sprzedam rękodzieło”.

Facebook to nie tylko ogromne źródło wiedzy i ciekawych wydarzeń ale również narzędzie do komunikacji z ludźmi z całego świata. Jest zatem doskonały do prowadzenia kampanii reklamowych. Obecnie każda szanująca się marka posiada własną stronę na facebooku do celów reklamowych.

Dzięki Facebookowi można dotrzeć do ogromnej ilości ludzi i pozyskać w ten sposób wielu nowych klientów. Strona firmowa na facebooku, aby być atrakcyjna, musi zawierać bardzo dobre zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle. Jest to podstawa, dzięki której klient po wejściu na stronę wie z jaką firmą ma do czynienia. Najczęściej zdjęciem profilowym jest logo danej firmy, natomiast w zdjęciu w tle umieszcza się najważniejsze informacje na temat działalności danej firmy. Następny krok to regularne wklejanie postów dla klientów lubiących stronę oraz dodawanie ważnych wydarzeń w celu utrzymania klienta przy sobie. Kolejną ważną rzeczą jest umieszczanie reklam na stronie głównej po to by zwrócić uwagę innych i sprawić by polubili stronę firmową. Wszystkie te czynności sprawiają, że firma zyskuje coraz więcej fanów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Copyright © 2019 – 2022 SEOSEM24. All Rights Reserved
arrow-circle-o-upcartchevron-down